Miks Meie?

HTS tentiQ on üleilmselt tunnustatud kaubamärk, mille puhul on garanteeritud valik, kvaliteet, üleilmne haare ja innovatsioon kõigile klientidele kogu maailmas. Ettevõtte on suutnud ainulaadselt ühitada pereäri kliendikesksuse teedrajava innovatsiooniga projekteerimises ja kõrgtehnoloogilises tootmises.Valik

Suur ja mitmekesine ajutine konstruktsioonide sari, mis on toodetud meie kõrgtehnoloogilises Saksa tootmisrajatises. Rajatis on võimeline tootma kuni 60 000 m² uut konstruktsiooni nädalas, mis tähendab olenemata tellimuse suurusest lühikest valmistusaega.Üleilmne haare

Maailma strateegilistes piirkondades tegutsev tehniline müügipersonal, kes teab kohalikke olusid ja pakub tuge. Kiire tarnimine, kohaletoimetamine ja paigaldamine peaaegu kõikjal.Innovatsioon

Püsiv tehnoloogiate, materjalide ja protsesside uuendamine, mis tagab projektide ja valiku optimaalsuse. Stiilivalik hõlmab kõike lihtsast väikesest pagoodtelgist kuni ülimalt silmatorkavama, unikaalse ja täielikult kohandatud poolpüsiva konstruktsioonini. Spetsiaalne CAD-/CAM-projekteerijate ja konstruktorite meeskond on valmis teostama kohandatud projekte.Saksa kvaliteet

Kõik tooted on HTS tentiQ projekteerinud ja tootnud Saksamaal. Komponendid on arvuti juhtimisel toodetud ja käsitsi töödeldud ning sertifitseeritud kõigi Euroopa ja rahvusvaheliste standardite järgi.

Vaadake videot


HTS tentiQ


HTS tentiQi asutas 2001. aastal tööstusuuendaja Heniz Röder, kes tõi ettevõttesse poole sajandi jagu kogemusi ja teadmisi.

Praegu peetakse HTS tentiQit ajutiste konstruktsioonide segmendi juhiks, kes pakub üle kogu maailma nii era- kui ka ärisektorile üht suurimat ja mitmekesisemat ajutiste ja poolpüsivate üritusetelkide ning konstruktsioonide valikut.

Sihtkohas Kefenrod praegu töötab ettevõttes üle 170 kõrge kvalifikatsiooni ja väljaõppega töötaja, kellest enamik on palgatud HTS tentiQisse juba selle algaegadest peale. Personal hõlmab ka müügiosakonna enam kui 60 töötajat, kes on paigutatud strateegiliselt kõikidesse maailma piirkondadesse, et pakkuda kohaliku tasandi tuge, turustust ja vajadusel paigaldust.


Kohandatud lahendused

Konstrueeritud vastavuses kliendi vajadustega

Vaata


Ajalugu

Perekonnanimi Röder on olnud telgiäriga seotud üle 50 aasta. Kui Heinrich Röder 1959. aastal alustas, hakkas ta puitraamiga telke laenutama. Nüüd on masstootmises mitmesugused moodsad ajutised moodulkonstruktsioonid ja neid turustatakse kõikjal maailmas.


1959

Perekond Röder alustas telgiäri, laenutades puitraamiga presenttelke, mis kuulusid ettevõtte enda rendivara hulka.

1961

Röderite pereäri laiendas tegevust, pakkudes oma telke müügiks teistele telgilaenutusfirmadele.

1965

Esialgne tootevalik täienes, kui kasutusele võeti terasmaterjal. Seda hakati kasutama põhiraamides puidu asemel.

1975

Kui leiutati ekstrudeeritud alumiinium ja see muutus hästi kättesaadavaks, sai sellest moodultelgisüsteemide valmistamisel käepärasem materjal, sest ta kaalus palju vähem kui teras. Ekstrudeeritud alumiiniumi tarvituselevõtmine oli kasulik veel sellepärast, et integreeritud kanalid võimaldasid konstruktsiooni tublisti paremaks muuta – nimelt kasutati katuse- ja seinakatete kinnitamiseks torukanaleid (keder), nii et nüüd oli tegu tõelise moodulsüsteemiga.

1978

The new aluminium frame with keder groove system together with an ever growing range of tent designs soon became a success for the Röder family business. To capitalise on an ever increasing demand for the products, the Röder family open a new factory specifically for the mass production of its various tent systems. The factory was located in the Röder family’s home town of Wolferborn, Büdingen, Germany.

1984

Pidev tootearendus viis selleni, et Röderite perefirma tõusis suureks turuliidriks. Arendusprogramm tipnes sellega, et hakati projekteerima, tootma ja müüma maailma esimesi kahekorruselisi moodultelke, mida saab täielikult lahti võtta. Tänapäeval kasutatakse seda projekti rohkesti kogu maailmas.

1992

Heinz ja Edwin Röder viisid pereettevõtte RÖDER AG Saksamaa börsile.

1993

RÖDER AG aktsiate kontrollpaki võttis üle Klöckner & Co AG. Perekond Röder loobus omandiõigusest.

1994

Heinz Röder viis lõpule ettevõtte üleandmise Klöckner & Co AGle ja lahkus RÖDER AGst.

2001

Pärast seitsmeaastast tegevust muude ärihuvide nimel asutas Heinz Röder uue ajutiste konstruktsioonide tootmisele spetsialiseerunud ettevõtte RÖDER HTS High Tech Structures KG, mis asus jällegi Saksamaal Wolferbornis (Büdingen).

2002

RÖDER HTS KG avas esimesed müügikontorid Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal.

2003

RÖDER HTS KG avas Lähis-Ida piirkonda teenindava müügikontori.

2004

RÖDER HTS KG omandas tööstuskonkurendist ettevõtte HÖCKER STRUCTURES, mis asus Saksamaal Bad Salzuflenis. Firma HÖCKER STRUCTURES strateegiline omandamine tõi uusi turge ja lisas RÖDER HTS KG tolleaegsesse sortimenti uusi tooteid.

2005

RÖDER HTS KG ja HÖCKER GmbH ühinesid ametlikult üheks äriühinguks, mis kannab nime RÖDER HTS HÖCKER GmbH. Samal aastal liideti ka RÖDER HTSi ja HÖCKER STRUCTURESi tootmisvõimsus, nii et tulemuseks oli uus moodne 42 000 m² suurune peakontori- ja tehasehoone, mis asub Saksamaal Kefenrodis.

2006

RÖDER HTS HÖCKER GmbH avas müügifiliaali Singapuris.

2007

RÖDER HTS HÖCKER GmbH avas strateegilised müügikontorid Venemaal ja Indias.

2008

RÖDER HTS HÖCKER GmbH tutvustas uut telgisüsteemide seeriat, mis ühildub täielikult teiste tootjate projekteeritud toodetega.

2009

Perekond Röder tähistas 50 aasta pikkust tegevust telgiäris RÖDER HTS HÖCKER GmbH TENT-EXPO messiga. Samal aastal tutvustati patenditud raamikonstruktsiooni, mille materjaliks oli süsinikkiududega tugevdatud sulam.

2010

Toimus süsinikkiududega tugevdatud sulamist valmistatud patenditud raamikonstruktsioonisüsteemi ametlik esmaesitlus. See kerge materjal võeti puhasavaga moodultelkides kasutusele esimese omalaadsena terves maailmas.

2011

Pereettevõte RÖDER HTS HÖCKER GmbH oli esindatud 32 riigis üle maailma. Ettevõte teatas, et ostab 42 000 m² tootmiskeskuse lähedale veel 22 000 m² suuruse maatüki, kus on piisavalt ruumi laienemiseks. Esimene ehitusetapp lõppes 2011. aasta oktoobris, mil valmis moodne 2600 m² suurune hoone, kus toodetakse PVC-katteid.

2012

RÖDER HTS HÖCKER GmbH loob sõjaväe- ja humanitaarabiosakonna, mille ülesandeks on pakkuda spetsiaalset ja mitmekülgset kiirpaigaldatavate varjualuste sarja, mis kataks nende valdkondade mitmekesiseid vajadusi.

2015

Asutatakse sidusettevõte HTS Industriebau, mis on spetsialiseerunud kiirpaigaldavate terasraamidega rajatiste projekteerimisele ja valmistamisele.

2017

RÖDER HTS HÖCKER GmbH taasavab oma sõjaväe- ja humanitaarabiosakonna kui HTSi kiirpaigaldustelkide osakonna, millel on oma uus koduleht.Projekteerimine ja Tootmine

Lugege täpsemalt meie ulatuslikest projekteerimis- ja tootmisvõimalustest ning rajatistest.

Lugege lisak