HTS tentiQ on oma tooted projekteerinud, välja töötanud ja valmistanud Saksamaal Kefenrodis asuvas tehases, mis vastab kvaliteedijuhtimise standardile ISO 9001:2015.

Ettevõtte ideoloogias on tähtsaimal kohal uuenduslikkus, tehnoloogia ja märkimisväärne investeerimine tootmisprotsessidesse, mis on püsiva arengu huvides olulised. See kindel investeerimispõhimõte tagab järjepidevalt hea toodangukvaliteedi, tõhususe ja tootlikkuse.

Projekteerimise ja tootmise parimad näitajad

Seda, kui tähtsaks me peame kvaliteeti, näitavad meie projekteeritud ja valmistatud tooted. Kõik HTS tentiQi tooted läbivad range konstruktsioonianalüüsi, mis annab täieliku kindluse, et need peavad suurepäraselt vastu.

  • Ettevõtte töö käib moodsas 64 000 m² suuruses tootmishoones, mis on projekteeritud ja ehitatud just selleks, et oleks võimalik toota suures mahus mitmekülgseid ajutisi konstruktsioonisüsteeme ja tarvikuid.
  • Tehas on võimeline töötama ööpäev läbi. Nii saab ühe nädalaga otsast lõpuni valmis teha kuni 30 000 m² ajutisi konstruktsioone ning seega rahuldada suurt nõudlust ja pidada tarnetähtaegadest kinni aasta läbi.
  • Ruumikas tehnoprojekteerimise ja struktuurianalüüsi osakond on varustatud uusima tarkvaraga, sh selliste tippvahenditega nagu AutoCAD ja Strucad. Järjekindel investeerimine uude tehnoloogiasse võimaldab uusi ja eriprojektiga tooteid välja töötada nii, et projektide hinna ja kvaliteedi suhe on parim ning tooted vastavad täpselt vajadustele.
  • Ratsionaalsemaks muudetud keskuses on kuus eriotstarbelist tootmishalli, millest igaühes on olemas sildkraanade süsteem. Tänu sellele kulgeb protsess toormest valmistooteni sujuvalt.
  • Kõik põhiraami komponendid (postid, talad, pärlinid ja viiluraamistik) valmistatakse arvutiga juhitava viieteljelise kiire robotmasina peal. Selliseid masinaid on meil viis. Need täiustatud tootmismeetodid võimaldavad ületamatut täpsust, mistõttu lõpptoode on perfektne
  • Kõik raami komponendid peavad läbima rangeima kvaliteedikontrolli ja lõppülevaatuse. Pärast seda tooted pakitakse ja valmistatakse ette kliendile kättetoimetamiseks.
  • TTehase tegevust toetab töökindel taristu, mis lubab meil tõhusalt ja tulemuslikult toota maailma eesrindlikemaid puhasavaga telgisüsteeme ja tarvikuid.

Kontakteeruge meiega

Tootmisvideod