Sissejuhatus

TENT EXPO on mainekas rahvusvaheline ajutiste konstruktsioonide sektori näitus, mida me korraldame igal aastal. HTS tentiQ välja pannud suurel hulgal erinevaid puhasavaga telgisüsteeme ning oma uusimaid tootearendussaavutusi ja tarvikuid. Sündmuse käigus korraldatakse ka tooteesitlusi ja tehakse ringkäike HTS tentiQi tootmishoones.

Peale HTS tentiQi enda on näitusel esindatud ka muud silmapaistvad ettevõtted, kes pakuvad vahendeid ürituste korraldamiseks. Messile tullakse oma tooteid ja teenuseid tutvustama kõikjalt maailmast. Näituseteemade alla käivad ka mööbel, ürituste korraldamise või inventariseerimisega seotud tarkvara, sisetekstiilid ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed.

Näitusel osalemine ei maksa midagi ja selle ajal pakutakse tasuta sööki-jooki. Lisaks tagab HTS tentiQ välismaalt saabujaile prii hotellimajutuse ning päraleveo lennujaamast näitusepaika ja vastupidi.

Näitus on kasvanud järjest suuremaks ja nüüd meelitab see nelja päeva jooksul kohale juba üle 2000 osaleja. Toimumisaeg on november ja toimumispaik selleks otstarbeks ehitatud Wächtersbachi messiala Saksamaal.

Olete palutud osalema 2020. aasta messil.

Heribert Decher, tegevjuht

GaleriiTENT-EXPO Address

HTS tentiQ TENT-EXPO
Messe Wächtersbach
Main-Kinzig- Strasse
D-63607, Wächtersbach
Germany

Contact Details

HTS tentiQ
Kefenrod, D-63699
Germany
Tel: +49 (0) 60 49 95 100
Fax: +49 (0) 60 49 95 1020
Email: tentexpo@hts-tentiq.com